Pomar Stal Sp. z o.o.
ul. Bernardyńska 1 , 41-902 Bytom

biuro - tel.: +32 289 21 18
e-mail: biuro@pomarstal.pl 

Tomasz Krawczyk
Dyrektor handlowy
Tel.: 602 266 599
tomasz.krawczyk@pomarstal.pl


Aleksandra Bauszek
Kierownik ds. Kluczowych Klientów
Tel. 606 211 405
aleksandra.bauszek@pomarstal.pl


Izabela Martyniw
Specjalista ds. handlowych
Tel. 787 886 819
izabela.martyniw@pomarstal.pl


Elżbieta Marzec
Asystentka zarządu
Tel.: 662 169 097
elzbieta.marzec@pomarstal.pl


Justyna Kubik
Kierownik magazynu i planowania produkcji
Tel.: 602 703 710
justyna.kubik@pomarstal.pl


Patrycja Szady
Specjalista ds. gospodarki magazynowej i sprzedażowej
Tel.: 664 066 197
patrycja.szady@pomarstal.pl


Ewelina Kubala
Sprzedaż Detaliczna
Tel.: 606 662 080
ewelina.kubala@pomarstal.pl


Tomasz Blaska
Specjalista ds. zaopatrzenia
Tel.: 735 086 236
tomasz.blaska@pomarstal.pl


REGON: 363845414
NIP: 6263020931
KRS: 0000604904

  •  
  •  
Obowiązek informacyjny znajduje się tutaj.

x

Nasza witryna używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk i reklamy. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.